Akce a novinky

 • Plakátek tédleté akce

  RABŠTEJNSKÁ KLUZKA 2015

  Zveme všechny milovníky bílé stopy a příznivce recese na V. ročník velkolepé Rabštejnské Kluzky - recesistického závodu v klasickém lyžování a spoustě dalších zimních disciplín.

   

  Termín: 7.2.2015, sobota, cca 11:34 hod.

   

  ... chci vědět více

 • Plakátek

  RABŠTEJNSKÁ KLUZKA 2014

   

  Bylo a bylo to úžasné ... :-)

  Zveme všechny milovníky bílé stopy a příznivce recese na již 4. ROČNÍK VELKOLEPÉ RABŠTEJNSKÉ KLUZKY - recesistického závodu v klasickém lyžování a spoustě dalších zimních disciplín.

  Závodit se bude v kostýmech - nejlépe historických (staré kluzky - ski vítány). Těšit se můžete na již tradiční zimní veselí a radovánky, ovárek, slivovičku na slehnutí a snad i živou hudbu.

   

  ... chci vědět více

 • Plakátek k téhle akci

  RABŠTEJNSKÁ KLUZKA 2013

  Bylo a bylo to úžasné ...!

   

  Zveme všechny milovníky bílé stopy a príznivce recese na 3. ročník velkolepé rabštejnské kluzky – recesistického závodu v klasickém lyžování a spoustě dalších zimních disciplín. Závodit se bude v kostýmech – nejlépe historických. Těšit se mužete na slavnostní odhalení pamětní desky Františka Kvapníka, pečená kolena a ovárek, slivovičku na slehnutí a snad i živou hudbu.

  ... chci vědět více

 • Letáček k tady téhleté akci

  F.Ó.R. Festival of Rabštejn

  1. ročník hudebního festivalu

  Bylo a bylo to úžasné ...!

   

  16. června 2012 od 14:00 hodin na louce před chatou Rabštejn


  Výtěžek z akce bude věnovaný na podporu Dětského domova v Zábřehu

  ... chci vědět více

 • plakátek

  RABŠTEJNSKÁ KLUZKA 2012

  Bylo a bylo to úžasné ...!

   

  Zveme všechny milovníky bílé stopy a příznivce recese na druhý ročník velkolepé "Rabštejské kluzky" - recesistického závodu v klasickém lyžování, jízdě na saních a skoku o lyžích. Závodit se bude v kostýmech - nejlépe historických. Závodiště bude v okolí horské chaty Rabštejn. Těšit se můžete na živou hudbu, zabijačkové hody a slivovici na slehnutí.

  ... chci vědět více

 • Plakátek

  Rabštejnská kluzka 2011

  Bylo a bylo to úžasné ...!

   

  Zveme všechny milovníky bílé stopy a příznivce recese na první ročník velkolepé „Rabštejnské kluzky“ - lehce recesistického závodu v klasickém lyžování spojeného s domácí zabijačkou a muzikou ...